KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 11209408
nr 1120 9408
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Litografi, Torsten Renqvist (1924-2007), 56-57, 37/65, motivet: 46x35
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:31:24
300 kr
450 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist